Deepcool CH560 Digital MID TOWER CASE, White
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH560-WHAPE4D-G-1
- Saadavus: 5
-
124€
Deepcool CH560 Digital MID TOWER CASE, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 520.00 mm |
| Brutokaal | 8.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 510.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 300.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Netokaal | 7.20 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.80 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: deepcool ch560 digital mid tower case, white, r-ch560-whape4d-g-1, deepcool, korpused

